Porolonas, jo pasirinkimo kriterijai ir šis tas apie kokybę

porolonas

Ką nors perkant tikimasi skirtingų dalykų. Jei tai kavos puodelis, svarbu skonis, kvapas. Jei tai džinsai, svarbus jų dydis, patogumas, spalva. Dar daugiau kriterijų renkantis naują būstą. Na, o kokia situacija ieškant stebuklingos porolono medžiagos?

Tikriausiai klausiate, kodėl porolonas ką tik buvo pavadintas stebuklingu. Pirmiausia, daiktas, kuris atlieka savo funkciją, jau yra vertas šio vardo. Antra, iš pažiūros niekuo neišskirtinė medžiaga iš tiesų pasižymi neprastomis savybėmis. Trečia, suderinami tie kriterijai, kurie aktualūs kiekvienam pirkėjui. Būtent nuo kriterijų ir pradėsime.

Kriterijai

Kai kurie aspektai lyg ir savaime aiškūs – tai porolono matmenys. Ilgis ir plotis – šiais matmenimis vadovaujamasi perkant bet kokį audinį, ar tai būtų tiulis, ar organza. Tačiau porolonas – kiek kitoks pirkinys. Jį renkantis atsižvelgiama ne tik į ilgį ir plotį. Pirkėjams rūpi ir tai, kokio storio medžiaga yra. Pasiūlymų būna visokių. Prireikus galima įsigyti tiek 1, tiek 6 centimetrų storio medžiagos.

Kaip ir sakėme, kalba sukasi apie pirkinį, kuris iš pažiūros priklauso medžiagų kategorijai, bet šiaip jau skiriasi nuo įvairių audinių. Pavyzdžiui, renkantis džinsą tikriausiai neatkreipiama dėmesio į mažos liekamosios deformacijos ypatybę. Na, o porolonas, kuris suspaustas puikiai atsistato atgal, laikomas praktišku pasirinkimu.

Paprastai planuojant ką nors įsigyti tikimasi, kad daiktas bus kokybiškas. O ką toji kokybė reiškia? Jau paminėti dalykai su ja neabejotinai susiję, tačiau tai dar ne viskas. Kad produktas vertas dėmesio, sufleruoja ir kitos savybės, pavyzdžiui, atitiktis tarptautiniams kokybės reikalavimams. Kas be ko, tarp pirkėjų norų yra ir produktų ilgaamžiškumas, ir draugiškumas sveikatai (prieš perkant reikėtų nepamiršti prekės aprašo – ar įtrauktas punktas, kad porolonas nealergizuoja?).

Grįžtant prie ilgaamžiškumo sąvokos, kuri truputį buvo įtraukta: palyginti su kitomis panašaus tipo medžiagomis, porolonas netgi labai nusipelno ilgaamžiškumo titulo. Smagu. Kodėl? Nes ir gamintojai gali pasigirti, ir vartotojai laimi.

Ar Lietuvoje pagaminta produkcija geresnė?

Apie kokias prekes bekalbėtume, dažnai išryškėja noras įsigyti tai, kas lietuviška. Jei prie porolono nurodoma, kad jis pagamintas Lietuvoje, emocijos iškart geresnės – džiaugiamasi tautiečių darbu, gerais rezultatais.

Ar gimtinėje sukurti produktai geresni? Sunku tiksliai pasakyti, tačiau jie atrodo mielesni.

Baldai, čiužiniai – pora sričių, kur porolono reikšmė nemaža. Medžiaga minkšta, tad orientavimasis į šias sferas puikiai suprantamas.

Kodėl neįsigijus internetu?

Ir dar vienas dalykas, kuriam pravartu paskirti keletą eilučių. Įsigijimas internetu. Jei elektroninė parduotuvė patikima, tuomet apsiperkama patogiai ir sutaupoma. Tačiau yra atvejų, kai geriau nešvaistyti laiko ir pinigų. Tokio negatyvaus atvejo pavyzdys – tarsi atbula ranka pateiktas prekės aprašas: „Kokibishkas paralonas kury ysigyje galesite patogei naudotis. Mazha kajna jums tikraj patiks. Dabar preke siuloma su akcyja.“ Nevilioja, ar ne?.. Tad vienas iš patarimų – ieškoti ne tik kokybiško produkto, bet ir geros parduotuvės.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.