Odontologinės įrangos kaina

Odontologinė įranga kainaProfesionali odontologijos įranga kainuoja daug. Odontologinė įranga kaina tikrai lenks kitus odontologijos kabineto įrengimo kaštus – patalpų remontą, baldus, papildomą įrangą ir higienos reikmenis ir t.t.

Kodėl?

Atsakymas labai paprastas – tai itin didelio tikslumo įranga, kuriai pagaminti naudojamas ir rankų darbas, nes per metus yra pagaminami ne šimtai tūkstančių, o tik keli tūkstančiai vienetų. Dėl to gamybos ir importo kaštai yra gana dideli. Lietuva pati savo įrangos negamina, nors dėl atskirų jos komponentų gamybos gali būti keletas užsakymų.

Odontologinė įranga kaina galbūt ir nelenkia ir išlaidas specialistams, tačiau to lyginti negalima, nes specialistams mokamas mėnesio atlyginimas. Čia reiktų skaičiuoti kiek kitaip – keliems metams suteikiama įrenginio garantija. Jei 5, reiškia reiktų skaičiuoti ir 5 metų specialisto ar net kelių darbo užmokestį. Taigi, jei specialistas uždirba 1000 eurų per mėnesį, reiškia jo 5 metų uždarbis bus 12×1000 x 5m=60 000 eurų. Odontologinė lempa tikrai tiek nekainuoja, tačiau visą įrangą sudėjus kartu, galima gauti ir kur kas didesnę sumą.

Skolintis?

Įsirengiant odontologijos kabinetą paprastai naudojama senesnė įranga. Su laiku uždirbamas pelnas yra investuojamas į naują odontologinę įrangą. Kaina tada jau būna kiek kitokia, nes perkama po kelias prekes, o ne viskas iš karto. Daugelis odontologijos kabinetų drąsiai ima paskolą ir skolinasi pinigus iš banko. Tai verslo paskolos, kurioms reikalingi verslo planai, o skolinimosi galimybių yra labai nemažai.

Odontologinė įranga kaina prilygsta automobiliams. Dėl to odontologijos kabinetų plėtra nėra tokia jau ir greita, kaip kažkam gali pasirodyti. Visuomenėje sklando stereotipas, kad odontologas uždirba aukso kalnus. Deja, realybė yra kiek kitokia, nes nežinoma, kiek investicijų odontologui reikia, kad suburtų savo klientų ratą, kurie leistų jam pragyventi ir sukaupti pakankamai lėšų naujos odontologinės įrangos įsigijimui. Dažnas odontologas dirba per 2 ar net 4 klinikas. Jam prireikia metų, kol gali nusipirkti naują kėdę, kompresorių, lempą ar rentgenologijos aparatą. Tiesa, su smulkesniais įrankiais dirbti jam reikia kas dieną, tad jiems investicijų negailima. Profesionalūs įrankiai yra brangūs. Tai gali patvirtinti kiekvienas odontologas, statybininkas, kirpėjas, dizaineris ir kitų specialybių atstovai.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.