Bėda, kamuojanti vyrus – varpos sulinkimas

Peirono ligaVarpa – vyro organas, apie kurį sukasi daugelio vyrų gyvenimai. Tai jų pasididžiavimas ir vyriškumo įrodymas ne vien prieš save, bet ir prieš savo moteris. Tačiau, gyvenime nutinka įvairiausių neprognozuojamų dalykų ir varpa gali pasikeisti. Jeigu vyras pastebi, kad jo varpa keičiasi, linksta, ko ankščiau nebuvo – tai Peirono ligos simptomas.

Peirono liga

Peirono liga pasireiškia varpos sulinkimu arba visišku užsirietimu, pakrypimu stačiu kampu. Dažniausiai šie varpos pasikeitimai atsiranda po kokių nors neatsargių judesių, po ekstremalaus ar šiurkštaus sekso. Labai dažnai pats vyras net nepajunta, kad lytinio akto metu nutinka kažkokie pakitimai ir varpos kreivumą pastebi tik po kurio laiko.

Sergant Peirono liga gali suprastėti lytinis gyvenimas, kadangi varpos kreivumas yra problema, kurią reikia gydyti kuo skubiau. Peirono liga pasireiškia nedaugeliui vyrų, tačiau ji nėra visiškai svetima. Maždaug 10 %  vyrų visame pasaulyje susiduria su Peirono liga.

Požymiai, kurie gali reikšti Peirono ligą:

  • Varpos sulinkimas, pakrypimas;
  • Varpos skausmas lytinio akto metu;
  • Varpos sumažėjimas;
  • Skausminga erekcija;
  • Erekcijos nebuvimas arba sunkus jos sukėlimas;
  • Sunkus erekcijos išlaikymas.

Peirono ligos gydymas

Pradėjus įtarti Peirono ligą būtina kuo skubiau kreiptis į gydytoją. Bet koks varpos pasikeitimas reikalauja skubios konsultacijos, nes net ir mažiausia trauma gali ateityje sukelti labai rimtų padarinių, pavyzdžiui, erekcijos nebuvimą. Peirono liga yra gydoma medikamentiniu arba chirurginiu būdais.

Medikamentinis būdas – tai ankstyvoje Peirono ligos stadijoje taikomas gydymas, kurį pasirenka tikrai nemažas procentas vyrų.

Chirurginis būdas – tai žymiai efektyvesnis gydymo būdas nei medikamentinis. Procedūra nėra pavojinga gyvybei, tačiau po jos gali prireikti pooperacinės slaugos ir panašių dalykų, kol varpa sugis.

Įtariant Peirono ligą ar pamačius bet kokius varpos pasikeitimus, geriausia pas urologą atsinešti varpos nuotrauką erekcijos metu. Nuotraukoje turi matytis varpa iš viršaus ir iš šono – tokiu būdu gydytojui yra daug paprasčiau matyti jos nukrypimus ir konstatuoti ligą.

 

 

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.