Informacija DAMOMS

straipsniai ir patarimai

Posts Tagged ‘žaislai’

Renkamės Baby Born lėlę ir priedus

baby-born-lele-toycity

Jei paklusite didžiausiems dukrelės norams, gali būti, kad greitu metu ji gaus dovaną, ir tai bus Baby Born lėlė ir įvairūs jos priedai. Internetu specializuotose parduotuvėse galima užsisakyti taip trokštamą Baby Born lėlę, jos drabužėlius ir įvairius daiktus už patrauklią kainą su pristatymu. Aptarkime, kokius populiarius Baby Born žaislus bei jų priedus galime įsigyti.

Kuo ypatinga Baby Born lėlė?

Be to, kad tikriausiai mintinai mokate Baby Born lėlės reklamos muzikinį takelį, šis žaislas yra ypatingas keletu skirtingų būdų:

  • Tai lėlė, kuri pagaminta iš saugių medžiagų, todėl nereikia bijoti vaiko ir lėlės sąlyčio;
  • Tai lėlė, kuri imituoja kalba;
  • Baby Born gali valgyti, tuštintis, miegoti ar atlikti kitas funkcijas, imituojant kūdikio elgesį;
  • Baby Born yra vienas populiariausių savo rinkos dalyvių, šios lėlės yra vertinamos visame pasaulyje;
  • Vaikams bus smagu žaisti su Baby Born, nes lėlė gali turėti daug priedų: nuo drabužėlių, iki šuniuko, gultuko ar kitų daiktų.
  • Baby Born lėlė yra panaši į kūdikį bei ji yra realaus kūdikio dydžio.

 baby-born-interaktyvi-lele-toycity

Baby Born: lėlės apžvalga

Interaktyvi Baby Born lėlė kainuoja apie 60 – 70 eurų, priklausomai nuo to, kokios papildomos sąlygos tuo metu taikomos, ar yra kokių nors akcijų ir kt. Ši lėlė yra aprengta rausvais drabužiais, turi mėlynas akis. Jos krepšelyje jau iškart yra keletas priedų: buteliukai gėrimui, puodelis reikalui atlikti, sauskelnės, šaukštelis, pakabukai, čiulptukas. Lankstosi lėlės rankų ir kojų sąnariai, pritvirtinti prie kūno. Šios Baby Born lėlės aukštis siekia 43 centimetrus, taigi, ji prilygsta realiam kūdikiui. Lėlei nereikia elementų, kad veiktų. Ji rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Kita Baby Born lėlė – tai lėlė sesutė. Ji taip pat 43 cm dydžio, nors jau atrodo nebe kaip kūdikis, o kaip šiek tiek vyresnis vaikas, nes turi ilgus gražius plaukus. Komplekte yra lėlės batukai, šepetys, skirtas plaukų šukavimui, dar keletas smulkių daiktų. Lėlei taip pat tinka ir kitos Baby Born lėlės daiktai, drabužiai, aksesuarai. Ši lėlė gali verkti tikromis ašaromis bei maudytis vonioje.

baby-born-interaktyvi-lele-sesute-toycity

Baby Born lėlės drabužėliai

Drabužėlių lėlėms mylėtojoms čia galima džiaugtis, mat Baby Born turi šiokią tokią kolekciją, iš kurios galima rinktis patinkančius drabužėlius. Pirmiausia tai – bodžiukai trumpomis rankovėmis. Galima rinktis rožinė su linksmo dviračiu važiuojančio gyvūnėlio emblema, arba baltą su gyvūnėlių galvomis. Sauskelnės – dar vienas Baby Born lėlės drabužėlis, kuris itin primins tikro vaiko priežiūrą. Taigi, galima rinktis ir šį drabužį bei tikėtis, kad lėlė atrodys su juo tikroviškai. Pakuotėje bus 5 sauskelnės. Linksmos spalvotos Baby Born lėlių pėdkelnės labai panašios į tikrų kūdikių pėdkelnes. Pakuotėje bus atsitiktiniu būdu surinktos 2 poros pėdkelnių. Taip pat nereikėtų lėlės palikti be batukų. Galima įsigyti Baby Born batukus, minkštus ir lengvai užmaunamus Baby Doll lėlei. Gražūs spalvoti Baby Born kombinezonai su drambliuko arba liūtuko emblema. Jei tik visi vaikiški drabužėliai būtų tokie gražūs, kaip Baby Born lėlių… Taip pat galima įsigyti ir kelias poras minkštų Baby Born kojinyčių.

Priedai

Iš įprastų Baby Born priedų, parduodamų atskirai, galima paminėti Baby Born interaktyvius čiulptukus. Taip pat labai įdomi prekė – dušas, skirtas Baby Born lėlei. Jame naudojamas tikras vanduo, taigi, galima žaisti, kad lėlė yra prausiama. Yra ir daugiau įvairių Baby Born lėlių priedų, kuriuos skirtingomis kainomis galima pirkti internetu.

Lego Friends – mamoms ir dukroms

Paprastai LEGO konstruktorius yra laikomas berniukų ir jų tėčių žaislu. Mamos į šį pasaulį priimamos tik tada, kai reikia pagalbos, nesuprantama instrukcija ar nerandamos detalės. Keista tendencija, tiesa? Lego Friends rinkiniai yra skirti būtent mergaitėms ir mamoms. Aišku, berniukai irgi gali žaisti, bet tik retkarčiais.

lego friends

Kokie tai žaislai, papasakosime išsamiau.

2012 metais Lego vadovybė nusprendė nebetęsti senos Lego Belville serijos, skirtos moteriškai auditorijai. Vietoj jos buvo pradėta nauja serija – Lego Friends. Tai unikalūs rinkiniai, nes jie skiriasi nuo kitų Lego rinkinių. Kuo? O gi figūrėlėmis!

Visi vaikai eina iš proto dėl figūrėlių, kurioms galima keisti galvas, rankas, kojas ir kitas vietas. Iš berniuko į mergaitę tokia figūrėlė gali virsti vos per kelias sekundes. Lego Friends figūrėlės yra kitokios. Jos labiau panašios į lėles, o ne į tradicines figūrėles. Be to jos didesnės už tradicines figūrėles. Aišku, kaip ir visuose rinkiniuose, personažai turi vardus. Lego Friends turi 5 pagrindines mergaites – Stefani, Olivija, Ema, Mija ir Andrėja. Yra dar apie 30 kitų veikėjų, tačiau dažniausiai tai draugai, tėvai ir svečiai, kurie ateina pas pagrindines veikėjas į svečius.

Lego Friends turi savo pasakojimą. Veikėjos atsiduria tam tikrose vietose, ne tik namuose. Dėl to šių rinkinių ir yra daugiau nei 30, nors pagrindinės veikėjos tik penkios.

Lego Friends nėra jokia naujovė. Kaip jau minėjome, prieš tai buvo Lego Belville serija, o dar prieš ją – Lego Scala, dar seniau, Paradisa, o viskas prasidėjo dar 1971 metais nuo Homemaker serijos, kuris tuo ir pasižymėjo – namų statymu. Įdomu tai, kad į Lego Friends reklaminę kampaniją buvo investuota 40 milijonų dolerių. Tai tikrai daugiau, nei bet kuris kitas berniukiško rinkinio reklama. Kodėl tokie pinigai? Paslaptis buvo atskleista prieš keletą metų. Iki 2011 metų net 90 proc. visų Lego žaidėjų buvo berniukai. Mergaitėms tiesiog nebuvo tinkamų produktų be namų statymo serijos. Barbės taip pat turėjo savo namus, todėl Lego nusprendė pakonkuruoti ir šiame žaislų segmente. Tokiu būdu 2012 metais ir atsirado lėles primenančios figūrėlės, kurios pasižymi savo detalumu. Js tapo mergaičių favoritėmis ir dabar Lego Friends rinkinuką arba bent jau figūrėlę galima rasti beveik kiekvienuose namuose.

Jei reikia dovanos mergaitei – rinkitės Lego Friends. Tikrai neprašausite pro šalį. Yra įvairių dydžių ir kainų rinkinių, jų ieškokite internete.

 

Žaislai: keli punktai prieš juos perkant

ŽaislaiŽaislai – tėvų rūpestis ir vaikų džiaugsmas. Tokia formuluotė puikiai iliustruoja situaciją, kai vaikas ko nors nori, o tėvams reikia tai nupirkti. Ne tik gimtadienis ar Kalėdos tampa priežastimi vykti į žaislų parduotuvę. O kartais vykti net nereikia, mat žaislų įsigyti galima ir internete. O jei nusprendėte nupirkti kokį nors daiktą nepasitarę su savo atžala, atsižvelkite į kelis punktus.

Interesai

Kuo vaikas domisi, koks jo amžius? Mergaitė tikriausiai norės lėlės, o berniukas – mašinėlės. Yra ir universalių daiktų, pavyzdžiui, dėlionės. Tačiau nepamirškite amžiaus kriterijaus – smulkios detalės turi būti vertinamos itin atsakingai.

Modernumas ir tradicija

Kokie žaislai vaiką domina šiuo metu? Ar rinkdami žaislą nemaišote dabartinių tendencijų su savo vaikystės troškimais? To, kas „ant bangos“, greičiausiai norės ir jūsų mažieji. Ir tikėdamasis būtent to, ką turi visi draugai, bet gavęs ką nors „ne į temą“, mažasis gali nusivilti.

Kaina

Kad ir kaip norėtumėte nupirkti ką nors įspūdingo, vis tiek turite tinkamai pasverti galimybes. Jeigu vos gavę atlyginimą du jo trečdalius išleisite vienam žaislui, likęs mėnesis finansiškai nebus itin lengvas. Beje, verta paminėti, kad internete siūlomi žaislai paprastai džiugina priimtinomis kainomis. Todėl tokį pirkimo būdą įvertina vis daugiau tėvų.

Šie keli punktai turėtų praversti. Kodėl? Pirmiausia, jūs sutaupysite laiko, nes susikoncentruosite į tai, kas turėtų patikti jūsų atžalai. Kitas svarbus dalykas yra pinigų skaičiavimas. Kai gerai apmąstote, ką galite nupirkti, procesas vyksta tikslingiau. Apskritai kartais žaislai atrodo visapusiškai vaikiška tema. Tačiau taip nėra, nes dėmesys sutelkiamas į saugumą, kokybę. Nesvarbu, ar perkate žaislinį šautuvą, ar pliušinį meškiuką, kiekvienu atveju svarbu pasirinkti tinkamai.