Informacija DAMOMS

straipsniai ir patarimai

Posts Tagged ‘renginiai’

Renginiai Kaune: kad linksmybės naktiniame klube neapkarstų

renginiai KauneKauno, Vilniaus ar kitų miestų klubuose organizuojami renginiai itin populiarūs ir jaunimo, ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe, kurie mėgsta padūkti šokių aikštelėje su smagia draugų kompanija. Visgi, toks siautulingas savaitgalis gali turėti liūdnas pasekmes, jei elgsitės neatsakingai. Štai keletas patarimų, ko nevertėtų daryti, vykstant į klubą.

Jokio „apsiforminimo“ iš anksto

Alkoholiniai gėrimai ir kokteiliai naktiniuose klubuose kainuoja išties brangiai. Kokteilio kaina gali svyruoti nuo 5 (geriausiu atveju) iki 15 eurų, todėl dalis klubinėtojų, norėdami sutaupyti ir į klubą atvykti jau geros nuotaikos, liaudiškai tariant, mėgsta „apsiforminti“ iš anksto, tačiau taip elgtis nėra labai protinga. Visų pirma, apsauga gali jūsų neįleisti, nes apsvaigę asmenys nėra prognozuojami. Be to, baras patiria nuostolius, kadangi išgersite mažiau, o tuo pačiu ir mažiau paliksite pinigų klube. Visų antra, jau būdami klube, galite įsivelti ar sukelti konfliktines situacijas. Atminkite, kad šiuo metu blaivūs renginiai Kaune ar kitame mieste sparčiai populiarėja. Visgi, jei esate įsitikinęs, kad vienas kitas kokteilis jokios žalos nepadarys, prisiminkite, kad savo gėrimo negalima palikti be priežiūros.

Aprangos niuansai

Renginiai naktiniuose klubuose tikrai nėra ta vieta, kurioje kuklumas yra vertybė. Čia užsukame, norėdami pažiūrėti į kitus ir parodyti save, todėl nutrinti džinsai ir nutįsęs megztinis nėra pats geriausias pasirinkimas. Planuojant keliauti į klubą, vertėtų atminti, kad apranga turėtų būti patogi, nevaržanti jūsų judesių, o tuo pačiu ir stilinga. Žinoma, stilių kiekvienas suvokiame skirtingai, tačiau tokio pobūdžio renginiai puiki proga pasipuošti ir išsiskirti iš minios. Tiesa, merginos turėtų atminti, kad labai svarbu atskirti, kas yra seksualu, o kas – vulgaru, kas kelia vaikinų susižavėjimą, o kas tik kutena aistras.

Neužkelkite lūkesčių kartelės labai aukštai

Klubiniai renginiai Kaune ar kitame mieste – puiki vieta smagiai praleisti laiką, susipažinti ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis, tačiau, jei einate į tokį renginį, tikėdamiesi susirasti antrąją pusę ar naujų draugų, galite likti nusivylę. Tai išties nėra pati geriausia vieta megzti ilgalaikius santykius.

Grįžimas namo

Renginiai naktiniuose klubuose trunka iki 4-6 val. ryto, tokiu metu viešasis transportas dar nevažiuoja, todėl pagalvokite apie saugų grįžimą namo. Pats paprasčiausias, patogiausias ir saugiausias būdas pasiekti namus – taksi paslaugos. Visgi, jei nusprendėte iki namų eiti pėsčiomis, nedarykite to vieni. Eikite su draugais.

Geriausi renginių vedėjai

Dažnai organizuojant įvairias šventes ar vakarėlius iškyla įvairių organizacinių klausimų, į kuriuos ne visada galime atsakyti patys. Pasitaiko ir tokių darbų, kuriuos ne visada galime ar esame pajėgūs atlikti. Kad Jūsų šventė būtų šauni ir sklandi, Lietuvoje plačiai siūloma renginių organizavimo paslauga. Tai žmonės, kuriems renginių organizavimas yra jų darbas ir aistra, jie puikiai nusimano šioje srityje ir gali suorganizuoti Jums renginį be didelio vargo ir nesklandumų. Užsisakant renginio organizavimą, galite derinti įvairias įmonės siūlomas paslaugas ir pasirinkti, ko Jūsų šventei reikia. Dažniausiai užsakoma paslauga – renginių vedėjai. Jūs organizuojate šventę ar vakarėlį, o užsakytas renginio vedėjas puikiai praveda renginį. Tai profesionalus žmogus, kuris turi nemažai patirties ir įgūdžių šiame darbe, todėl galite patikėti jam renginio eigą. Kiekvienai šventei reikalingas vis kitoks vedėjas. Šventės savo tematika reikalauja, kad renginių vedėjai atitiktų šventės nuotaiką. Yra kelios švenčių grupės, kurioms netinka bet kokie vedėjai. Viena iš tokių – renginiai moteriškai auditorijai.

renginiu-organizatoriai

Gana dažnai pasitaiko renginių ar vakarėlių, kuriuose susirenka tik moterys. Užsakydamos renginių organizavimo paslaugas, jos nori, kad šventė atspindėtų tai, jog joje dalyvauja tik moterys. Dažniausiai yra keli tokių švenčių variantai.

Organizacijos šventės

Kai renginį organizuoja įvairios asociacijos ar kiti tinklai, kurie jungia ir vienija moteris, reikalingas itin kruopštus vakarėlio organizavimas. Tokiai šventei renginių vedėjai ir organizatoriai turi ruoštis atsakingai ir apgalvotai. Dažniausiai organizacijos tematika ir emblemų spalvomis puošiama patalpa, kurioje vyks šventė. Renginio vedėjas, pageidautina, kad būtų vyras, taip moterų auditorija lengviau atsipalaiduoja ir aktyviau reaguoja į vedėją. Taip pat turi būti labai gerai apgalvota šventės tematika. Jokiu būdu persirengimo kodas negali būti: žymios poros, žymiausi pasaulio asmenys ir kitos temos, kurioms įgyvendinti reiktų persirengti vyrais. Žinoma, kartais būna ir taip, kad tokios temos kaip tik laukiamos moterų tarpe, bet tai dažniau jau būna per kitokio tipo moteriškas šventes.

Mergvakariai

Dar viena populiari šventė, kur susirenka moteriška auditorija – mergvakariai. Tai labai šauni ir linksma šventė, kur susirinkusių moterų tikslas – kaip reikiant pasilinksminti. Organizuojant mergvakarius, svarbu atkreipti dėmesį, kad būtų kuo daugiau linksmybių: šokiai, viktorinos, kelionės, įvairios užduotys. Šiai šventei tinka itin linksmi renginių vedėjai, pageidautina vyrai. Mergvakariai taip pat dažnai turi savo apsirengimo temą, kuri svarbiausia, kad būtų suderinta su būsima jaunąja.

Moters diena

Dar vienas moterims skirtas renginys vyksta moters dieną. Šiame renginyje, žinoma, dažniausiai pasitaiko ir vyriškos auditorijos, tačiau visas dėmesys skiriamas moterims. Organizuojant šį renginį, turi būti apgalvotos įvairios staigmenos moterims, Renginio vedėjas taip pat turėtų nuolat akcentuoti moterų svarbą šioje šventėje.

Apyrankės – puiki dovana mergaitei

apyranke

Krikšto mamos žino, kad mergaitei lėlės nusibosta, o knygeles jai ir taip neįdomu skaityti. Tam tikru metu reikia pradėti skatinti mergaitės eleganciją ir padėti su papuošalais. Štai tada prasideda linksmybės, kai krikšto mamos savo krikštadukroms pradeda dovanoti papuošalus.

Jei papuošalas brangus, auksinis ar sidabrinis – gali kilti įvairių problemų. Ypač, jei šeima nėra labai turtinga. Mergaitės akyse krikštamotė tada asocijuosis su turtais, o ne su meile, o mamos ar tėčio įtaka irgi gali susilpnėti, o autoritetas – sušlubuoti. Niekam nereikia tokių peripetijų ir povandeninių srovių, todėl brangių papuošalų rekomenduojama nedovanoti.

Tai nereiškia, kad papuošalai neturėtų būti dovanojami iš viso. Nuo pat mažens galima pradėti mergaitėms dovanoti apyrankes, pakabučius, plaukų segtukus. Tinkamiausios dovanos be abejonės yra apyrankės, nes jas galima panešioti mėnesį, o po to pasidėti į stalčių ir nešioti kitas. Riešas neauga taip greitai, kaip paauglė mergaitė, todėl apyrankė yra ilgametė dovana ir papuošalas, kurį galima nešioti net suaugus.

Kiek tokios paprastos apyrankės kainuoja? Jų kaina priklauso nuo medžiagų, iš kurių padarytos. Jei nekalbame apie tauriuosius metalus, apyrankių kainos nėra didelės – 9-30 litų. Tokios vertės dovaną galima leisti net ir ne per šventes, turint omenyje, kad normalūs žaislai kainuoja 30-70 litų.

Vaikas nori užaugti ir būti panašus į suaugusiuosius. Bet kokie papuošalai yra ženklas, kad jau kelias link suaugusiojo gyvenimo yra prasidėjęs, ir jį reikia tinkamai skatinti. Auklėjimas, kad papuošalo vertė nėra itin svarbi, o svarbiausia yra tas žmogus, kuris jį dovanojo – pirmoje vietoje. Taip išmokstama nustatyti savo gyvenime tinkamus prioritetus, nesvarbu, kad pinigų savo vaikams ir negailime… Paprasta bet nuoširdi dovana yra dėmesio parodymas, o ne siekimas padidinti turtą, todėl labai svarbus įspūdis, originalumas ir dovanos tikslas. Apyrankės tikslas yra paprastas – draugystės saitai. Žmogus, dovanojęs apyrankę yra prisimenamas visada, nes apyrankė gerai matoma visais atvejais.

Apyrankes internetu pirkti apsimoka labiau, nes galima sutaupyti. Krikšto mamos žino, kad dovanomis savo krikšto dukrytėms reikia rūpintis iš anksto, o ne blaškytis paskutinę minutę…