Informacija DAMOMS

straipsniai ir patarimai

Posts Tagged ‘rankinės internetu’

Ką apie moterį pasako rankinės turinys ir tvarka joje?

rankinės internetuJau nieko nenustebina, jei apie žmogaus charakterį sprendžiama iš jo judesių, eisenos, rašto ar šukuosenos. Tačiau ar kada susimąstėte, kiek daug apie moterį gali pasakyti paprasčiausia rankinė? Psichologų nuomone, daug žinių apie asmenybę teikia rankinės nešiojimo būdai, jos dydis ir spalva, galiausiai, rankinėje vyraujanti tvarka. Rankinės internetu, parduotuvėje pirkti rankinukai, odinės, odos pakaitalo, didelės, mažos, spalvotos, vienspalvės rankinės – variantų yra galybės, tačiau į akis krenta ta vienintelė, o joje nusistovi arba tam tikra tvarka, arba betvarkė, daug pasakanti apie pačią asmenybę.

Daiktai rankinėje – moteriškų paslapčių saugotojai

Rankinės turinys – sociologinių, psichologinių studijų objektas, paskatinęs daugelį tyrimų. Pavyzdžiui, tradiciškai rankinėje atsiduria 20-30 daiktų. Dažniausiai čia randama kosmetikos, manikiūro ir grožio priežiūros priemonių, taip pat neretai galima aptikti šukas, nagų ir plaukų laką, vienkartinių ar drėgnųjų servetėlių, kvepalų buteliuką, užrašų knygelę arba darbo kalendorių, piniginę ir mobilųjį telefoną. Tokio turinio svoris – tarp 1,5-3 kg.

Chaosas rankinėje

Jei rankinėje vyrauja chaosas, veikiausiai jos savininkė – smulkmeniška, tačiau kiek paviršutiniška, nemėgstanti atkakliai siekti savo tikslo mergina ar moteris. Kasdienės užduotys jas greitai išvargina.  Tai daugiausiai lengvabūdės moterys, kurios nėra pernelyg emocionalios. Jos į rankinę visą turinį sumeta bet kaip ir užmiršta.

Griežta tvarka

Jei rankinėje vyrauja pedantiška tvarka ir viskas joje – po ranka, tokios rankinės savininkė rami, santūri, tvarkinga, žinanti, ko nori. Veikiausiai jos rankinė bus griežtos formos, vienspalvė, neryškaus ar pastelinio, klasikinio atspalvio. Kadangi tokios moterys puikiai planuoja laiką, greičiausiai jos ieškos rankinės internetu ir negaiš laiko vaikščiodamos po parduotuves.

Rankinė su praeities relikvijomis

Jei rankinėje mėtosi seni čekiai, bilietai, receptai, konspektai, nuotraukos, ženkliukai ar kitokie daikteliai, veikiausiai rankinės savininkė gyvena iliuzijų pasaulėlyje ir yra šiek tiek atitrūkusi nuo realybės bei į gyvenimą žvelgia pro rožinius akinius. Jei rankinėje daug visko, kas kasdienybėje menkai pasitarnauja, galima įtarti, kad moteris nėra itin praktiška ir nuovoki. Vėlgi, kartais tikrai smagu peržiūrėti senus niekučius, be to, ne viena mergina turi mėgstamą talismaną, tad tame nieko blogo.

 

 

Kaip išsirinkti rankinuką?

rankinukasTurbūt drąsiai galima teigti, kad neegzistuoja moteris be rankinuko. Tai tarsi jos gyvenimas, jos dalis, be kurio moteris negebėtų išeiti į lauką. Neveltui sakoma, kad moteris savo rankinuke turi visus įmanomus daiktus, kurių gali prireikti bet kokiomis situacijomis. Jos tarsi herojai, kurie gali išgelbėti iš bet kokios padėties. Tiesa, rankinės pasirinkimas yra kiek sudėtingesnis procesas nei kada galėjo pagalvoti tie asmenys (dažniausiai vyrai), kuriems niekada neteko ieškoti tinkamiausio rankinuko. Bene tos sunkios paieškos ir yra pagrindė priežastis, kodėl moterys turi ne po vieną, ne po du, o net po kelis skirtingus variantus. Žinoma, kurioms finansai neleidžia – tenka ieškoti vieno ir pačio tobuliausio rankinuko.

Kaina. Rankinės dažniausiai pasirenkamos pagal kainą. Tai gana normalu atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas mūsų turi tam tikrus finansinius rėmus į kuriuos nori įtilpti. Logiška, ypač tokiu atveju, kad rankinės tikrai yra brangokas pasirinkimas. Ypač, jei norite vardiniu. Kita vertus svarbu pagalvoti natūraliai apie tai, jog viena, kad ir didesnė investicija, gali būti kur kas ilgiau naudojama. Tokiu atveju tikrai labiau apsimoka sumokėti didelius pinigus ir ilgus metus nešioti tą pačią rankinę. Juk nuolatos keisdamos naujomis mes tikrai niekaip nesutaupome. Visiškai priešingai – mes išleidžiame kur kas daugiau pinigų.

rankinėFirma. Susikoncentruoti vien tie vardais tikrai neverta. Žinoma, dažniausiai vardinės rankinės būna kur kas geresnės kokybės, tačiau tai jokiu būdu negali būti pagrindinis kriterijus, kuriuo remiantis ieškote tinkamiausio varianto. Juolab, daugeliu atveju ir tenka mokėti už vardą, kai gana kokybiškų pasirinkimų galime rasti ir paprastose, visiškai niekam nežinomose, tačiau labai mielose prekybos vietose.

Stilius. Neabejotinai rankinės turi būti derinamos prie asmens stiliaus. Tuo pačiu svarbu įvertinti, ar perkamas rankinukas siekiant pasipuošti konkrečią dieną, ar tiesiog todėl, kad juo norima kiekvieną dieną keliauti į darbą arba paskaitas. Sprendimas labai daug lemia, kokio konkrečiai rankinuko jums reikia. Pavyzdžiui, dažniausiai keliaujant į vakarėlius tikrai užtenka mažo, kuriame telpa vos keli daiktai. Štai jei reikia tokio, kuriuo planuojate keliauti kiekvieną dieną – rekomenduojame nusipirkti didesnį. Taip bus tikrai kur kas patogesnis variantas, kuris gali leisti visą gyvenimą nešioti kartu su savimi rankinuke.

Koks jums tinka? Kad ir keistai skambėtų, tačiau kartais renkantis reikia atkreipti dėmesį į tai, koks rankinukas jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, dažniausiai labai apkūnioms merginos nerekomenduojama dėvėti labai mažos rankinės, kadangi vizualiai moteris atrodys dar didesnė. Štai smulkios merginos rankose besinešdamos labai didelę rankinę atrodys dar mažesnės. Labai svarbu pasirinkti tokį variantą, kuris tikrai derėtų ir prie jūsų išvaizdos. Žinoma, tai ne suknelė, kad reikėtų labai smulkintis, kad ir spalviniu aspektu. Tačiau bent jau formą pasirinkti pagal figūros tipą tikrai galima ir tikrai rekomenduotina. Žinoma, labai svarbu suvokti, koks rankinukas jums tinka labiausiai.

Tinkamiausios rankinės pasirinkimas gali reikalauti šiek tiek laiko ir pastangų. Juk ne taip paprasta rasti variantą, kuris tikrai jums ir tiktų ir patiktų. Žinoma, tuo pačiu patiktų ir jūsų kiaulei taupyklei, kuri dažniausiai nori, kad pinigėliai iš jos taip greitai neišplauktų. Kadangi pasirinkimas tiek internetinėse, tiek realiose parduotuvėse toks platus – tikri pavyks rasti tokį variantą, kuris visapusiškai patenkintų poreikius.

Rankinės internetu: klasikinės rankinės – moterų silpnybė

Turbūt visos dailiosios lyties atstovės kažkada žiūrėdavo garsųjį televizijos serialą „Seksas ir miestas“, kurio viena pagrindinių herojų Kere Bredšou tiesiog kraustydavosi iš proto dėl naujų batelių ar rankinių, kurios praskaidrindavo net ir pilkiausią Kerės dieną. Vyrai to turbūt niekada nesupras, tačiau rankinės moterims – ne tik patogus aksesuaras, į kurį telpa visi reikalingiausi daiktai, bet ir stiliaus detalė, dalis individualumo.

Kiekvienas metais dizaineriai pristato naujas rankinių kolekcijas, tačiau reikia pripažinti, kad tikra klasika yra nemirtinga ir visada madinga. Taigi, kokias rankines dievina tūkstančiai pasaulio moterų ir kokios rankinės internetu yra tiesiog šluojamos iš elektroninių parduotuvių lentynų?

rankinės internetuLagaminėlio formos rankinės. Žinomiausias šių rankinių gamintojas – manos namai „Celine“. Lagaminėlio formos rankines lengva atskirti iš kitų: apvertos trapecijos forma, neilgos rankenėlės, priekis paprastai turi kišenėlę su užtrauktuku. Jei renkatės būtent „Celine“ firmos rankinę, turite žinoti, kad priekyje esančios dvi banguotos linijos yra jų skiriamasis ženklas. Šias rankines dievina ir namų šeimininkės, ir pasaulinio lygio žvaigždės tokios kaip Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Hilary Duff ir daugelis kitų. Tiesa, šis garderobo aksesuaras nėra pigus, todėl vertėtų „pasiknaisioti“ po elektronines parduotuves, atminkite, kad rankinės internetu – protingas ir ekonomiškas pasirinkimas.

2Dėžutės formos rankinės. Garsiausias šių rankinių gamintojas – mados namai „Chanel“. Dėžutės formos rankinės, o tiksliau delninukės yra nedidelės, šiek tiek kampuotos ir turi ilgą grandinėlę. Kiekviena moteris gali rasti sau patinkančią dėžutės formos rankinę: juodą, pereinančių spalvų, inkrustuotą perlais ir pan. Tiesa, šios rankinės yra šiek tiek ekstravagantiškos, todėl jas vertėtų itin atidžiai derinti prie aprangos. Praeitais metais „Chanel“ manos namai pasiūlė kiek neįprastą įvaizdį: dėžutės formos rankinės ir margaspalvių pėdkelnių derinuką. Tad, jei mėgstate originalumą ir išskirtinumą, kita stotelė – pėdkelnių parduotuvė.

3Dygsniuotos rankinės. Šios rankinės gali būti įvairių dydžių, pradedant delninuke ir baigiant talpia kasdienine rankine, įvairiausių spalvų, tačiau jų išskirtinis bruožas rombo formomis išsiuvinėta rankinės faktūra. Gražu ir visada stilinga.

4Voko formos rankinės. Šios rankinės yra tarpinis variantas tarp delninukės ir kasdieninės, talpios rankinės. Jose nesunkiai vietos ras visi būtiniausi daiktai, bet duonos kepalo iš parduotuvės joje neparsinešite. Voko formos rankinei galima uždėti ilgą dirželį, tačiau geriausiai ji atrodys tiesiog nešama rankoje. Tai puikus pasirinkimas veikloms ir originalioms asmenybėms.