Informacija DAMOMS

straipsniai ir patarimai

Posts Tagged ‘kojinės’

Kojų skausmas laukiantis: ką daryti?

kojinės nėščiosiomsNe viena moteris, kuris kada nors laukėsi, žino, koks didelis krūvis tenka jų kojoms. Ištinusios, pulsuojančios, skaudamos kojos paskutiniais nėštumo mėnesiais ypatingai vargina ir neleidžia su džiaugsmu laukti į pasaulį ateinančio stebuklo. Sveikatos priežiūros specialistai pataria nelaukti, kol toks kojų skausmas praeis savaime, o atitinkamai jas gydyti. Trumpalaikiai skausmo mažinimo metodai yra veiksmingi, tačiau neilgam laikui, todėl medikų teigimu juos būtina derinti kartu su priemonėmis, užtikrinančiomis geresnę savijautą ilgesnį laiką.

Masažas nėščiosioms

Terapinė procedūra, kuri ypatingai dažnai taikoma besilaukiančioms moterims, yra kojų masažas. Neišvengiamai besikeičiantys kūno pokyčiai bei grėsmingai tinstančios nėštukių kojos – į tokius procesus privaloma atsižvelgti atitinkamai. Masažas nėščiosioms yra puiki atpalaiduojanti procedūra bei savotiškas gydymas. Toks metodas pagerina raumenų funkciją, taip pat tai teigiamai veikia sąnarių funkciją, dėl to po masažo procedūros juntamas kojų lengvumas, atsipalaidavimas. Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, kraujo cirkuliacija, tad visiškai pašalinamas psichinis bei fizinis nuovargis.

Taip pat labai svarbu žinoti, kad masažams neščiosioms neatliekamas kai moteris cukralige, užkrečiomis ligomis, karščiuoja, vemi, ją kankina neįprasti skausmai, viduriavimas, yra pakilęs kraujo spaudimas ir kita.

Specialios kojinės nėščiosioms

Ypatingos gamybos technologijos kompresinės kojinės nėščiosioms yra ypač elastiškos ir puikiai prisitaiko prie padidėjusių nėščiųjų kojų. Jos išmegztos specialiu būdu, todėl visiškai nespaudžia kojų, nesukelia skausmo. Jos stimuliuoja kraujotaką, apsaugo nuo mini traumų, nemalonaus kvapo, nes yra pagamintos iš natūralaus mikropluošto. Tokios kojinės nėščiosioms – bene vienas geriausių ilgalaikių sprendimų besilaukiančioms moterims.

 

 

Vaikiškos kojinės internetu: kokias pasirinkti, kad nenuviltų kojinių kaina

kojinės vaikamsRenkant kojines vaikams, dažnai susiduriama su aukšta kaina. Vaikiškos kojinės turi būti patvarios ir labai kokybiškos, nesmukti, netrukdyti laisvai judėti. Be to, jos turi patikti ir pačiam vaikui. Kojinės, perkamos internetu, pasižymi ne tik aukšta medžiagų kokybe, tačiau ir žema kaina.

Vaikiškos kojinės, pirmiausia, išsiskiria spalvingumu. Linksmos, ryškiaspalvės, puoštos įvairiais raštais kojinės, mūvimos su džiaugsmu. Deja, vaikai auga labai greitai, todėl nesinorėtų šiai prekei skirti didelės pinigų sumos. Kojinės internetu perkamos vaikiškos kojinės išsiskiria ne tik puikia kokybe, tačiau ir maža kaina, nes taip sutaupoma daugybė kitų išlaidų, kurias turi mokėti standartinės parduotuvės.

Žiemos metu labai populiarios kojinės, sulaikančios šilumą. Taip pėdos visuomet būna šiltos ir sumažina peršalimo galimybę. Aktyviai judant, labai patogios kojinaitės neslystančiu padu, padedančiu išvengti netikėtų traumų.

Turbūt nė vienas vaikas neužauga, nemūvėdamas pėdkelnių. Jos nevaržo judesių, lengvai skalbiasi, be to, puikiai sulaiko šilumą. Jos gali būti mūvimos po lauko drabužiais. Spalvingos pėdkelnės – mėgstamas vaikų drabužis dėl to, kad jas užmauti lengva, o vaikas jaučiasi laisvai. Oda kvėpuoja ir nerausta, skirtingai, nei naudojant sintetinius audinius.

Medžiaga turi būti labai kokybiška ir kuo natūralesnė, kad nesukeltų alergijos, niežulio ar kitų nemalonių pojūčių, atgrasančių nuo minties apie pėdkelnių ar kojinių mūvėjimą. Taip pat, labai svarbu, jog ji būtu tampri, lengvai priglustų ir neveržtų. Derėtų atsižvelgti ir į tai, ar kojines ir pėdkelnes galima skalbti skalbimo mašinoje. Vaikai dažnai susitepa, todėl svarbu, kad medžiaga būtų kokybiška, po skalbimo neirtų, nebluktų ir nesitrauktų.

Platus kojinių pasirinkimas nudžiugins ne tik mažuosius, tačiau ir jų tėvus. Vaikiškos kojinės internetu – tai puikus apsipirkimas parduotuvėje, kurioje nėra darbo laiko ir visai nereikia išeiti iš namų ar stoviniuoti ilgose eilėse. O laiko, kaip žinia, tėvams trūksta labiausiai. Kojinių kaina mažesnė, nei parduotuvėje dėl to, kad jų pardavimas internetu reikalauja mažesnių kaštų.

Plati pasiūla leis išsirinkti ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei nebrangius gaminius. Prekės pristatomos labai greit, kai kurios netgi tą pačią dieną, todėl šis apsipirkimo būdas tinka net ir nekantriausiems klientams.