Informacija DAMOMS

straipsniai ir patarimai

Renkamės Baby Born lėlę ir priedus

baby-born-lele-toycity

Jei paklusite didžiausiems dukrelės norams, gali būti, kad greitu metu ji gaus dovaną, ir tai bus Baby Born lėlė ir įvairūs jos priedai. Internetu specializuotose parduotuvėse galima užsisakyti taip trokštamą Baby Born lėlę, jos drabužėlius ir įvairius daiktus už patrauklią kainą su pristatymu. Aptarkime, kokius populiarius Baby Born žaislus bei jų priedus galime įsigyti.

Kuo ypatinga Baby Born lėlė?

Be to, kad tikriausiai mintinai mokate Baby Born lėlės reklamos muzikinį takelį, šis žaislas yra ypatingas keletu skirtingų būdų:

  • Tai lėlė, kuri pagaminta iš saugių medžiagų, todėl nereikia bijoti vaiko ir lėlės sąlyčio;
  • Tai lėlė, kuri imituoja kalba;
  • Baby Born gali valgyti, tuštintis, miegoti ar atlikti kitas funkcijas, imituojant kūdikio elgesį;
  • Baby Born yra vienas populiariausių savo rinkos dalyvių, šios lėlės yra vertinamos visame pasaulyje;
  • Vaikams bus smagu žaisti su Baby Born, nes lėlė gali turėti daug priedų: nuo drabužėlių, iki šuniuko, gultuko ar kitų daiktų.
  • Baby Born lėlė yra panaši į kūdikį bei ji yra realaus kūdikio dydžio.

 baby-born-interaktyvi-lele-toycity

Baby Born: lėlės apžvalga

Interaktyvi Baby Born lėlė kainuoja apie 60 – 70 eurų, priklausomai nuo to, kokios papildomos sąlygos tuo metu taikomos, ar yra kokių nors akcijų ir kt. Ši lėlė yra aprengta rausvais drabužiais, turi mėlynas akis. Jos krepšelyje jau iškart yra keletas priedų: buteliukai gėrimui, puodelis reikalui atlikti, sauskelnės, šaukštelis, pakabukai, čiulptukas. Lankstosi lėlės rankų ir kojų sąnariai, pritvirtinti prie kūno. Šios Baby Born lėlės aukštis siekia 43 centimetrus, taigi, ji prilygsta realiam kūdikiui. Lėlei nereikia elementų, kad veiktų. Ji rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Kita Baby Born lėlė – tai lėlė sesutė. Ji taip pat 43 cm dydžio, nors jau atrodo nebe kaip kūdikis, o kaip šiek tiek vyresnis vaikas, nes turi ilgus gražius plaukus. Komplekte yra lėlės batukai, šepetys, skirtas plaukų šukavimui, dar keletas smulkių daiktų. Lėlei taip pat tinka ir kitos Baby Born lėlės daiktai, drabužiai, aksesuarai. Ši lėlė gali verkti tikromis ašaromis bei maudytis vonioje.

baby-born-interaktyvi-lele-sesute-toycity

Baby Born lėlės drabužėliai

Drabužėlių lėlėms mylėtojoms čia galima džiaugtis, mat Baby Born turi šiokią tokią kolekciją, iš kurios galima rinktis patinkančius drabužėlius. Pirmiausia tai – bodžiukai trumpomis rankovėmis. Galima rinktis rožinė su linksmo dviračiu važiuojančio gyvūnėlio emblema, arba baltą su gyvūnėlių galvomis. Sauskelnės – dar vienas Baby Born lėlės drabužėlis, kuris itin primins tikro vaiko priežiūrą. Taigi, galima rinktis ir šį drabužį bei tikėtis, kad lėlė atrodys su juo tikroviškai. Pakuotėje bus 5 sauskelnės. Linksmos spalvotos Baby Born lėlių pėdkelnės labai panašios į tikrų kūdikių pėdkelnes. Pakuotėje bus atsitiktiniu būdu surinktos 2 poros pėdkelnių. Taip pat nereikėtų lėlės palikti be batukų. Galima įsigyti Baby Born batukus, minkštus ir lengvai užmaunamus Baby Doll lėlei. Gražūs spalvoti Baby Born kombinezonai su drambliuko arba liūtuko emblema. Jei tik visi vaikiški drabužėliai būtų tokie gražūs, kaip Baby Born lėlių… Taip pat galima įsigyti ir kelias poras minkštų Baby Born kojinyčių.

Priedai

Iš įprastų Baby Born priedų, parduodamų atskirai, galima paminėti Baby Born interaktyvius čiulptukus. Taip pat labai įdomi prekė – dušas, skirtas Baby Born lėlei. Jame naudojamas tikras vanduo, taigi, galima žaisti, kad lėlė yra prausiama. Yra ir daugiau įvairių Baby Born lėlių priedų, kuriuos skirtingomis kainomis galima pirkti internetu.

Leave a reply