5 svarbiausios tiesos apie kvepalus

vyriški kvepalaiKvepalai – tai dar viena žmogaus vizitinė kortelė, daug pasakanti apie nuotaiką, jausmus, pomėgius, charakterį, netgi mėgstamą drabužių stilių. Pavyzdžiui, švelniais kvepalais kvepinasi jautrūs, svajoti linkę žmonės, o aštrius kvapus renkasi išskirtinį skonį turinčios, mėgstančios atkreipti dėmesį asmenybės. Būtent kvapas yra baigiamasis mūsų išvaizdos štrichas: tas, kuris skaniai kvepia, dažniausiai ir gražiai atrodo. Tačiau ar žinote, kaip tinkamai išsirinkti ir naudoti kvepalus, kad nuolatos kvepėtumėte gaiviai ir maloniai? Pasidalinsime keliais aktualiais patarimais, padėsiančiais atkleisti kvepalų magiją.

Kvepalai tie patys, bet kvepia skirtingai

Merginos ir moterys užuodusios, kad draugė ar kolegė labai skaniai kvepia, tuoj ima teirautis, kokiais kvepalais ji kvepinasi. Panašiu principu moterys renka ir kvepalus savo mylimajam: tuoj sužino pavadinimą ir el. parduotuvėje https://www.b-a.eu/c2432/Kvepalai-vyrams įsigyja buteliuką kvepalų. Tačiau nustemba, kad tais pačiais kvepalais pasikvepinę žmonės gali kvepėti šiek tiek skirtingai. Kodėl? Kvapas priklauso nuo odos būklės, tipo, asmens įpročių, pavyzdžiui, rūkymo, vartojamo maisto bei gėrimų, vaistų ir kt. Todėl geriausia kvepalus rinktis užpurškus jų ant odos ir palaukus, kaip jie sureaguos.

Kvepalų rūšys

Visada manėte, kad kvepalai ir tualetinis vanduo yra viena ir tas pats? Anaiptol. Kvepalų galime rasti vis rečiau, jie parduodami nedideliuose buteliukuose, yra brangūs. Kvepalus reikėtų purkšti tik ant odos, nes ant drabužių jie gali palikti dėmių. O štai tualetinis ar parfumuotas vanduo šiandien gaminami kur kas dažniau. Tualetinis vanduo ant odos išliks trumpiau, kvapusis – ilgiau. Kvapusis vanduo yra universaliausias, nes juo kvėpinti galime ir drabužius, ir kūną. Tualetiniu vandeniu dažniausiai purškiami drabužiai.

Kodėl nereikėtų maišyti kvepalų?

Kvepalus sudaro daugybė komponentų, todėl kvepalų nereikėtų maišyti tarpusavyje. Susimaičiusios kvepalų dalelės gali netinkamai sureaguoti ir sukurti ne tokį kvapą, kokio troškome eksperimentuodami. Straipsnio pradžioje minėjome, kad vyriški kvepalai ir moteriški kvepalai  yra tarsi paskutinis išvaizdą užbaigiantis štrichas. Todėl jų šiukštu negalima purkšti ant nešvarios odos, o ypač suprakaitavus. Renkantis kvepalus, pravartu įsigyti ir kitas tos pačios linijos (aišku, ir to paties kvapo) kūno priežiūros priemones – dezodorantą, rutulinį dezodorantą, dušo želė, kūno kremą ir kt.

Kvapą atskleis pulsas

Manėte, kad damos riešus ir sritį už ausų kvėpina atsitiktinai? Ne, viskas daroma siekiant geriau atskleisti kvepalų natas ir sustiprinti patį kvapą. Kvėpinti reikėtų riešo vidinę pusę, kaklą, sritis už ausų, vidinę alkūnės pusę, sritį po nosimi. Užpurškę kvepalų, leiskite jiems nudžiūti natūraliai, kol kvapas įsigers į odą, tuomet jau galėsite vilktis ir drabužius.

Irgi turi galiojimo laiką

Drumzlės kvepalų buteliuke sufleruoja arba apie nekokybiškus kvepalus, arba apie pasibaigusį jų galiojimo laiką. Todėl atidarytus kvepalus stenkitės sunaudoti per vienerius metus, neatidaryti kvepalai galios apie 5 metus.

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.